LOVOO

44.0

5.0

12

Android telefonundan flört etmenin en seçkin ve eğlenceli yolu

565.9k

Bu uygulamayı oyla

LOVOO, Meetic ve Badoo gibi farklı insanlarla tanışmanızı sağlayan ve bu insanlarla sohbet, flört edebileceğiniz, sevgili olabileceğiniz ve birçok şeyi yapabileceğiniz bir tanışma uygulamasıdır.

LOVOO'yu kullanmak için, öncelikle fotoğraflarınızın ve uygun olduğunu düşündüğünüz kişisel bilgilerinizin yer aldığı bir profil oluşturmanız gerekmektedir. Bu profil diğer kullanıcılara açık olacaktır, böylece bu kullanıcılar profilinize göz atıp sizinle irtibata geçip geçmeme konusunda rahatlıkla karar verebilirler. Bu da, sizin de aynı şekilde diğer üyelerin kullanıcı profillerine bakıp kimi beğenip beğenmediğinize karar verebileceğiniz anlamına gelir.

LOVOO'yu kullananların karşılaştığı temel 'problem', başkalarının profillerine bakarken puan harcanmasıdır. Bu puanlar ya hergün uygulamaya giriş yaparak ya da VIP hesaba sahip olarak kazanılabilir; ki bu da doğal olarak para harcamak demektir. Aslında, ağda özgürce gezmenin yanısıra, hangi profile bakmak istediğinize de akıllıca karar vermeniz gerekmektedir.

LOVOO iyi bir sosyal araçtır, bu uygulama sayesinde bir arkadaş, sevgili veya her ne arıyorsanız kolayca bulabilirsiniz.
Uptodown X